Hakkımızda

Türkiye’nin taş kırma, eleme, yıkama tesisleri konusunda önde gelen kuruluşlarından biri olan Gayret Makina 1998 yılında Ankara Ostim’de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gayret Makina'ya Hoşgeldiniz

Taş Kırma, Eleme ve Yıkamada Güvenilir Ortağınız

Türkiye’nin taş kırma, eleme, yıkama tesisleri konusunda önde gelen kuruluşlarından biri olan Gayret Makina 1998 yılında Ankara Ostim’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Sektöründe kısa sürede adını duyuran Gayret Makina, Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başarmıştır. Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden firmamız kendi alanında yurt içinde ve yurt dışında çalışmakta olan tüm taş ocaklarının her türlü kırıcı, elek ve yıkama tesisleri konusunda ihtiyaçlara cevap verir duruma gelmiştir.

Firmamız müşterilerine daha hızlı ve kalitede en iyi hizmeti verebilmek için kapasitesini artırmıştır. İmalatlarını 2008 yılında Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 20.000 m2 üzerine kurmuş olduğu fabrikasında devam ettirmeye başlamıştır. Firmamız maden ocaklarının ihtiyacı olan her türlü makinayı üretebilecek kapasiteye haizdir. Güncel makine üretiminin yanı sıra, her zaman yeniliğe ve araştırmaya açık olan firmamız müşterilerin sorunları ve talepleri doğrultusunda sürekli yeni makine çalışması ve mevcut makine geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. ARGE konu başlıklarımız kısaca makine bakım kolaylığı, düşük işletme maliyeti yüksek performans ve düşük üretim maliyeti olarak düşünülebilir. Gayret Makina her geçen gün artan ihracatı ile 20 ülkeye ulaşmıştır. Artık bir dünya markası olma yolunda hızını artırmış ve yoluna süratle devam etmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli ve güvenilir makine ve ekipmanlar üreterek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak. Teknoloji ve AR-GE çalışmaları ile sektörde yenilikçi çözümler geliştirerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve global pazarda rekabet gücümüzü artırmak.

Vizyonumuz

Dünya genelinde taş kırma, eleme ve yıkama tesisleri sektöründe yenilikçi, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler sunarak lider bir dünya markası olmak.

Hedefimiz

Ülkemizde ve dünyada GAYRET MAKİNA denildiği zaman hiçbir olumsuzluğun düşünülmediği, müşteri ilişkilerinin en üst düzeyde tutulduğu, gelişime açık bir firma akla getirerek, firmamızın ülkemizde ve dünyada hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamaktır.

neden bizi seçmelisiniz?

Yenilikçi Çözümler, Yüksek Performans

26 yıllık deneyim

Gayret Makina, 1998 yılından bu yana taş kırma, eleme ve yıkama tesisleri sektöründe güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

profesyonel ekip

Gayret Makina olarak başarımızın temelinde güçlü ve deneyimli alanında uzman ekibimiz yatmaktadır.

İş Güvenliği

Üretimden montaja, bakım ve servise kadar tüm süreçlerimizde güvenlik ön plandadır. Riskleri en aza indirmek için çalışıyoruz.

büyük ölçekli

Gayret Makina olarak, büyük ölçekli projelerdeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla sektörün lider firmalarından biri konumundayız.

Yekinliklerimiz

Gayret Makina olarak, her müşterimizin işi ve sektörü hakkında derinlemesine bir anlayışa sahip daha iyi fikirler ve çözümler sunmaktayız.

Makina Üretimi

100%

Yedek Parça

100%

2. El Ürün

100%

Makina İmalatı

100%

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1 +

Mutlu Müşteri

Kahveye Bekliyoruz

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız adına, sizi ofisimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Bizimle Çalışmak
İster Misiniz?

Şirketimizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; insan kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak üzere gerekli tüm desteği sağlamaktayız.